Bezpłatne Doradztwo i Dojazd w Warszawie
likwidacja szerszeni warszawa


Likwidacja, zwalczanie szerszeni

Szerszenie to jedne z najbardziej niebezpiecznych owadów – ich jad jest toksyczny, a ukąszenia bardzo bolesne. Mogą wywołać one wstrząs anafilaktyczny, a w skrajnych przypadkach – doprowadzić nawet do śmierci. Jeśli w Państwa domu, zakładzie pracy czy gospodarstwie pojawiły się szerszenie – prosimy o kontakt!

Firma DDD-Owady jest specjalistą jak chodzi o dezynsekcję – zwalczanie szerszeni nie stanowi dla nas problemu.

Kłopot z szerszeniami nasila się w szczególności latem – wysoka temperatura zachęca owady do poszukiwania nowych siedlisk. Gniazda mogą być przez nie tworzone w bardzo trudnodostępnych dla człowieka lokalizacjach – na przykład na strychach, w konarach drzew czy innych wąskich przestrzeniach. To, jak i agresywne zachowanie owadów sprawia, że samodzielna likwidacja szerszeni jest działaniem niebezpiecznym.

DDD-Owady wykonuje usługi takie jak zwalczanie szerszeni od wielu lat. My:

• posiadamy specjalistyczny sprzęt i środki dezynsekcyjne – pozwalające bezpiecznie i sprawnie pozbyć się gniazda bez narażania na ryzyko mieszkańców okolicy,
• pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technik, dzięki którym likwidacja szerszeni jest możliwa w każdej sytuacji,
• zapewniamy pomoc przez 24 godziny na dobę przez cały tydzień – zarówno na terenie miasta Warszawa, jak i w okolicach,
• gwarantujemy konkurencyjne stawki współpracy – uczciwie wyceniamy każdą usługę, troszcząc się jednocześnie o jej jak najrzetelniejszą realizację,
• poza likwidacją, oferujemy kompleksowe zabezpieczenie przed powrotem owadów – montujemy m.in. moskitiery oraz stosujemy techniki zniechęcające owady do ponownego osiedlania się.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – pomocy udzielamy zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom, spółdzielniom mieszkaniowym czy instytucjom. Bez względu na to, czy mamy do czynienia z niewielkim gniazdem czy dużym siedliskiem szerszeni bądź innych owadów - eliminujemy je bez problemów.

Szczegóły oferty są dostępne telefonicznie.

Czynne 24h / 7 dni
tel. 603 21 82 92

likwidacja szerszeni warszawa

likwidacja szerszeni
zwalczanie szerszeni warszawa
zwalczanie szerszeni warszawa
zwalczanie szerszeni

zwalczanie karaluchów
linki sponsorowane Polityka prywatności