Cennik

Profesjonalna deratyzacja i dezynsekcja – Warszawa cennik

Nasza firma działa w zakresie skutecznego zwalczania szkodników: gryzoni i insektów. Głównym obszarem działań, jakie prowadzimy, jest dezynfekcja, deratyzacja szczurów i dezynsekcja. Wiedza i doświadczenie naszych wykwalifikowanych pracowników, jak również nowoczesny, specjalistyczny sprzęt wpływają na jakość i bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług. Posiadamy niezbędne certyfikaty, pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i skutecznych preparatach – w pełni bezpiecznych dla środowiska. Każde zlecenie traktujemy przy tym indywidualnie – nie pracujemy na gotowych schematach. Metody zwalczania szkodników są przez nas dobierane po wstępnej analizie przypadku. Dlatego też nie ma jednego stałego cennika, cenę podajemy po indywidualnej rozmowie i ustaleniu zakresy prac. Ceny mamy bardzo przystępne i jesteśmy konkurencyjni na rynku warszawskim.

W celu poznania ceny prosimy o telefon.

Poza wymienionymi powyżej czynnościami najczęściej wykonywanymi usługami są:

  • montaż lamp owadobójczych,
  • utylizacja gryzoni,
  • zwalczanie kretów, kun,
  • zwalczanie os i szerszeni,
  • usuwanie mrówek i prusaków.

Odbiorcami naszych działań są zarówno osoby prywatne, jak i zakłady produkcyjne, przemysłowe, spółdzielnie mieszkaniowe, restauracje, hotele, supermarkety oraz placówki użyteczności publicznej. Działamy wszędzie tam, gdzie pojawia się problem i staramy się, aby jak najszybciej go rozwiązać. Działamy skutecznie i dyskretnie.

Cennik – deratyzacja, dezynsekcja i inne usługi

Działamy przez 7 dni w tygodniu – jesteśmy w stanie działać o każdej porze dnia i nocy – 24h. Przy stałych, dużych zleceniach mogą Państwo liczyć na rabat. W celu uzgodnienia szczegółów współpracy zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań. Na tym etapie zostanie także przedstawiona wstępna cena zlecenia.

Zadzwoń już dzisiaj i umów się na bezpłatną poradę na terenie Warszawy!